Ситуація із запровадженням податку на виведений капітал зайшла у глухий кут, - Н. Южаніна

Ситуація із запровадженням податку на виведений капітал замість податку на прибуток справді зайшла в глухий кут. Про це заявила Голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Хотіла би ще раз наголосити: ми були змушені навіть внести пряму норму до Податкового кодексу, якою зобов’язали Кабінет Міністрів зареєструвати у Верховній Раді законопроект щодо заміни розділу ІІІ Податкового кодексу до 1 липня 2017 р. Цього не відбулося.

Я не розумію, як можна оперувати сухими цифрами нібито бюджетних втрат і не рахувати мультиплікативний ефект, який дасть запровадження податку на виведений капітал. Ми і так втратили два роки і досі не розуміємо, що буде далі.

Наполягаю: якщо справді втрати бюджету від запровадження податку на виведений капітал не можна перекрити ніякими іншими надходженнями або ж зменшенням видаткової частини державного бюджету, уряду потрібно запропонувати інший інструмент для того, щоб справді українська економіка, особливо середній і малий бізнес, могла оздоровитися і почати справжнє зростання, а не в межах статистичної похибки.

І зробити це, подавши відповідний законопроект, потрібно до 1 липня 2018 року для того, щоб у 2019 році зменшити податкове навантаження на бізнес і стимулювати розвиток економіки в нашій країні. Без цього немає майбутнього", - йдеться у повідомленні пані Южаніної.

Попередня стаття Наступна стаття