Ще раз про податкову накладну

23 Травня 2016
Аа Аа

Державна фіскальна служба України (далі – ДФС України) у своєму Листі від 05.05.2016 року № 10100/6/99-99-15-03-02-15 надала чергове роз’яснення щодо складання та реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

Так, форма податкової накладної та порядок її заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 року № 1307 (далі – Наказ № 1307).

Зокрема, за Наказом № 1307 кількість (об’єм, обсяг) поставленого товару/послуги відображається у графі 6 розділу Б податкової накладної, їх ціна – у графі 7 розділу Б, а база оподаткування (обсяг постачання) операції з постачання таких товару/послуг відображається у графі 10 розділу Б податкової накладної та визначається відповідно шляхом множення показника графи 6 розділу Б на показник, зазначений у графі 7 розділу Б податкової накладної.

Загальний обсяг постачання по операціях з постачання товарів/послуг, передбачених у податковій накладній, відображається у відповідних рядках V – IХ розділу А такої податкової накладної та складається із суми показників рядків графи 10 розділу Б залежно від коду ставки, зазначеного у графі 8 розділу Б, а суми ПДВ за такими операціями відображаються у рядках ІІІ та ІV розділу А залежно від ставки податку та визначаються шляхом множення обсягів постачання (рядки V та VІ розділу А) на відповідну ставку податку.

Загальна сума ПДВ по операціях з постачання товарів/послуг, передбачених у податковій накладній, відображається у рядку ІІ розділу А та визначається як сума рядків ІІІ та ІV розділу А. Загальна сума коштів, що підлягає сплаті, відображається у рядку І розділу А та визначається як сума загальних обсягів постачання та загальної суми ПДВ (рядок ІІ розділу А + рядки V ÷ VIII розділу А; у випадку здійснення звільнених операцій рядок І розділу А дорівнює рядку IХ розділу А).

При цьому пунктом 4 Наказу № 1307 визначено, що усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються у гривнях з копійками. 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments