Сергію Верланову відмовили в реєстрації юридичної особи - ДПС

Новопризначеному Голові податкової служби України Сергію Верланову відмовлено в державній реєстрації юридичної особи очолюваної ним установи.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомила нардеп, член Комітету з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова.

"Ми розділяємо ДФС на податкову і митницю, а в реєстрі досі відсутнє рішення про її припинення. Тому Верланову відмовили в реєстрації юридичної особи - податкової служби. Що це за гра в піддавки самі з собою? Негайно потрібно внести у реєстр всі необхідні відомості і забезпечити реформу!", - каже політик.

Як йдеться у Повідомленні державного реєстратора відділу з питань держреєстрації юросіб, ФОП Шевченківської районної в місті Києві держадміністрації Желінського В.М., документи подані Верлановим  для проведення реєстраційної дії “Державна реєстрація юридичної особи шляхом поділу”, щодо юридичної особи – Державної податкової служби України, не відповідають відомостям що містяться в Єдиному державному реєстрі.

ДФС не перебуває в стані припинення шляхом реорганізації у зв’язку з поділом.

Тому, враховуючи викладене, керуючись ст. 27 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, державний реєстратор вирішив ЗУПИНИТИ розгляд документів поданих Верлановим Сергієм Олексійовичем, для проведення реєстраційної дії “Державна реєстрація юридичної особи шляхом поділу”, щодо юридичної особи – ДПС України.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments