Сергія Верланова та Юрія Джигиря призначено заступниками міністра фінансів

Кабінет міністрів призначив Сергія Верланова та Юрія Джигиря на посади заступників міністра фінансів. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду сьогодні 26 липня, повідомляє прес-служба міністерства.

На посаді заступника Міністра фінансів Сергій Верланов займатиметься податковою та митною політикою, реформою ДФС і митної служби, фінансовими розслідуваннями.

Партнер ЮФ «Sayenko Kharenko», віце-президент Асоціації податкових радників Сергій Верланов здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка: у 2003 році закінчив юридичний факультет за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра права; у 2008 році отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень».

Після завершення навчання працював юрисконсультом низки підприємств Львівської області. У листопаді 2008 року почав працювати на посаді юриста в одній із компаній Великої четвірки – PwC, де пропрацював до червня 2015 року. З липня 2015 року до липня 2018 року обіймав посаду партнера у провідній юридичній фірмі України Sayenko Kharenko.

У 2015 – 2017 роках був співголовою юридичного правового комітету Американської Торгової Палати в Україні.

З 2016 року є членом Громадської ради доброчесності, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (делегований Асоціацією правників України).

З 2014 року обіймає посаду віце-президента Асоціації податкових радників України.

На посаді заступника Міністра фінансів Юрій Джигир очолить роботу над реформами фінансування охорони здоров’я, освіти, соціальних послуг та соціального
захисту.

Юрій Джигир навчався у Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія», який закінчив у 1999 році, здобувши подвійний ступінь: бакалавра за
спеціальністю «Економіка» та бакалавра за спеціальністю «Політологія».

Навчання на магістерському рівні продовжив у Сиракузькому університеті у США (школа громадянства та публічної політики Максвела), завершивши його у 2001 році зі ступенем магістра економіки за спеціалізацією «Державні фінанси».

Протягом 2001 – 2018 рр. у складі низки проектів міжнародного розвитку здійснював розробку та експертну підтримку реформ державних фінансів та фінансування програм соціального сектору в Україні, а також в Киргизстані, Таджикистані, Казахстані, Косово та країнах Східної Азії та Океанії.

Протягом 2015-2018 рр. працював позаштатним радником Міністра фінансів України, надаючи підтримку у сфері фіскальної децентралізації та фінансування
охорони здоров’я, а протягом 2016 – 2018 рр. - позаштатним радником в.о. Міністра охорони здоров’я України, працюючи над розробкою та запровадженням
реформи фінансування охорони здоров’я в Україні.

Міністерство фінансів вітає це рішення Уряду та дякує за сприяння у формуванні в Мінфіні професійної команди однодумців – досвідчених управлінців, які допоможуть у швидкому й ефективному впровадженні необхідних для країни реформ.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments