Роман Насіров за впровадження нульового декларування

16 Червня 2016
Аа Аа

Голова ДФС України Роман Насіров в інтерв’ю виданню «Голос України» розповів про особливості впровадження нульового декларування в Україні у цьому році.

За його словами боротьба з тіньовим бізнесом є надважливою задачею, яку ставить перед собою фіскальна служба. Саме тому, він вважає, що боротися з цією проблемою допоможе впровадження нульової декларації (розкриття інформації щодо незаконно набутих активів) для абсолютно всіх громадян, які мають дохід понад 1 мільйон гривень.

«Це хороша пропозиція і шанс легалізуватися», – зауважив очільник податкового відомства.

Роман Насіров також повідомив про розробку низки законопроектів по деофшоризації, зокрема, про законопроект щодо введення правил контрольованих іноземних компаній (КІК).

«Йде підготовка до підписання міжвідомчої угоди з авторитетними і компетентними органами світу про автоматичний обмін фінансовою обліковою інформацією, що стане важливим кроком у боротьбі з розмиванням податкової бази і виведенням прибутків за кордон», – сказав Голова ДФС України, маючи на увазі співпрацю з Multіlateral Competent Authorіty Agreement on Automatіc Exchange of Fіnancіal Account Іnformatіon.

Фото: gordonua.com

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments