Роман Насіров надасть звіт до ВР щодо ситуації з «Шустером»

22 Квітня 2016
Аа Аа

Під час години запитань до Уряду було погоджено зобов'язати Голову ДФС України Романа Насірова прозвітувати перед Комітетом з питань свободи слова та інформаційної політики щодо тиску ДФС на ЗМІ «СавікШустерСтудія», повідомляє Еспресо.TV.

«Роман Насіров не прийшов на зустріч Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, на якому розглядалося питання щодо переслідування зазначеного ЗМІ», – зазначила народний депутат від «Народного фронту» Вікторія Сюмар, та наголосила, що цю проблему необхідно обговорювати публічно.

За словами Вікторії Сюмар, Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики зіштовхується вперше з такою ситуацію, коли високопосадовець проігнорував звернення депутатів і не прислав жодного представника, який міг би прозвітувати перед депутатами.

«Тому Комітет одноголосно ухвалив рішення щодо необхідності його звіту у Верховній Раді», – заявила нардеп, та звернулась до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням забезпечити присутність Романа Насірова на наступному засіданні Уряду.

В свою чергу, Прем’єр-міністр погодився з тим, що Глава податкового відомства повинен пояснити свої дії щодо цієї ситуації.

«Призначте час зібрання пленарного комітету, і Насіров особисто прибуде туди, куди ви скажете», – запевнив Володимир Гройсман.

 «З нетерпінням чекаємо на дату засідання Комітету з питань свободи слова та інформації», – зазначив Ярослав Романчук, адвокат «Савік Шустер Студії», на своїй офіційній сторінці у Facebook, та додав, що готовий до публічного обговорення виявлених порушень цього ЗМІ податковими органами різних рівнів.

Зокрема, адвокат виділив такі основні порушення з боку фіскальної служби:

  • призначення перевірки;
  • оформлення акту перевірки;
  • передача матеріалів слідчим органам;
  • ненадання відповідей на запити про публічну інформацію тощо.
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments