Реформа податкового законодавства – необхідні заходи для розвитку бізнесу в Україні

20 Квітня 2016
Аа Аа

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що одним із заходів Уряду для полегшення ведення бізнесу в Україні є реформа податкового законодавства, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Нещодавно відбулися переговори урядових делегацій України та Королівства Данія за участі Прем'єр-міністра Королівства Данія Ларса Расмуссена, в рамках яких Володимир Гройсман поділився планами щодо відродження національної економіки України. Зокрема, створення прозорих, зрозумілих правил, що дозволять полегшити ведення бізнесу в Україні та залучити нові інвестиції.

«Серед конкретних заходів, що дозволять полегшити ведення бізнесу в Україні та які необхідно здійснити – реформа податкового законодавства, подолання корупції на митниці, урегулювання діяльності контролюючих організацій», – повідомив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр також повідомив про реформи на митниці, а саме – розробку, запропонування і подальше запровадження електронної системи управління ризиками на митниці, яка забезпечить рівний підхід до проходження митних процедур та звільнить додаткові резерви до державного бюджету.

«Ми зацікавлені в абсолютній прозорості діючої влади і будемо спрямовувати на це зусилля. Найголовніше – ми маємо дуже системно подолати усі ці перешкоди, якої б сфери бізнесу це не стосувалося. Ми націлені саме на такий підхід», – зазначив Володимир Гройсман.

Окремим пріоритетом діяльності Уряду є боротьба з корупцією, відновлення економічного зростання та сприяння пришвидшенню реформ у сферах юстиції, а також прагнення розвивати сільське господарство і підвищувати енергоефективність країни.

«Ми розуміємо, що перед Україною сьогодні є багато викликів як внутрішніх, так і зовнішніх. Найкраща відповідь на ці виклики – якісна робота українського Уряду», – заявив Глава Уряду.

Володимир Гройсман пообіцяв, що Уряд не змінюватиме податкове законодавство щороку, та зазначив, що відтепер підприємцям не варто остерігатися «сюрпризів» від працівників  ДФС України, повідомляє depo.ua.

«Ми не можемо змінювати правила гри в процесі інвестування. Ми перейдемо до формування нового податкового законодавства, але будемо робити це спільно і прогнозовано, для того щоб комплексно надати відповідь бізнесу в Україні, яким чином будуть платитися податки, як вони будуть адмініструватися», – зауважив Володимир Гройсман.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments