Радник Прем’єр-міністра запропонував змінити спрощену систему оподаткування

24 Травня 2016
Аа Аа

За інформацією інтернет-видання “Лівий берег”, радник Володимира Гройсмана Іван Міклош запропонував позбавити можливості перебування на спрощеній системі юридичних осіб, а також високооплачуваних професіоналів зі сфери IT, медиків та юристів.

«Сьогоднішня спрощена система – один із основних інструментів ухилення від сплати податків, легального ухилення. Навіть якщо нею користуються тільки законослухняні люди, вона надає можливості для ухилення. Що роблять бізнесмени? Вони просто ділять свій бізнес на декілька маленьких з оборотом до 20 мільйонів гривень (напевно він мав на увазі 5 мільйонів гривень – прим. ред.) і не сплачують майже нічого до бюджету», – сказав радник Прем’єр-міністра.

Проте Іван Міклош вважає за доцільне залишити спрощену систему для дрібних підприємців. «Для маленького бізнесу, для бабусь, які чимось торгують, це хороша система. Не тільки через низькі ставки, але і через просту процедуру адміністрування. Це хороша система, але зараз вона занадто широка. Майже всі професіонали – медики, юристи, IT-експерти – користуються цією системою», – пояснив він.

Радник Володимира Гройсмана зазначив також, що навіть половинчаста реформа спрощеної системи дасть свій позитивний ефект, адже в існуючому вигляді спрощена система заважає детінізації економіки України.  

Фото: tyzhden.ua

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини: