Проект ліберального ПК передали до Мінфіну

Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе передав на розгляд Міністерства фінансів України проект ліберального Податкового кодексу України.

Це відбулось під час вчорашньої зустрічі в Мінфіні, повідомляють в Асоціації.

«Сьогодні у підготовці проекту ліберального Податкового кодексу була підведена риска. Передавши на розгляд владі проект ліберального Податкового кодексу, ми вийшли на новий, законодавчий рівень вирішення питання», - зауважив Грігол Катамадзе.

У свою чергу держсекретар Мінфіну Євгеній Капінус висловив вдячність за якісно новий проект реформування податкового укладу в Україні. Про підтримку цього проекту Мінфіном надалі поки невідомо, втім зауважимо, що свого часу міністр фінансів О. Данилюк вже коментував питання лібералізації податкового законодавства (докладніше про це читайте тут).

Як відзначають в Асоціації платників податків, проект ПК передано до владних органів більше ніж за півроку до початку нового фіскального року, що дає змогу ввести в дію ліберальний кодекс вже з 01 січня 2018 року.

«Ми сподіваємось на підтримку проекту з боку української влади, оскільки в цьому документі зібрано всі раціональні та змістовні пропозиції щодо реформування податкової системи», - зазначив Г. Катамадзе.

Нагадуємо, проект ліберального ПК передбачає реформування спрощеної системи оподаткування, об’єднання ЄСВ та ПДФО, зменшення ставок податку на нерухомість, а також запровадження податку на виведений капітал. Докладніше про ці пропозиції читайте в інтерв’ю з Гріголом Катамадзе: Чому Україні потрібен ліберальний ПК?

Попередня стаття Наступна стаття