Постачається обладнання з інстальованим програмним забезпеченням: чи застосовується пільга з ПДВ?

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 30.01.2018 № 341/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що згідно з пунктом 26-1 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПК України) операції з постачання програмної продукції звільняються від оподаткування ПДВ.

Проте при реалізації обладнання, у яке відповідне програмне забезпечення є лише інстальоване без окремої передачі майнових прав на таку комп’ютерну програму, податкова пільга, передбачена пунктом 26-1 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України, не застосовується.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

Чи можливе використання ділових очікувань для прогнозування економічної активності в Україні, – дослідження НБУ

18 Липня 2018

Показник ΣОвердрафт в СЕА ПДВ: який порядок розрахунку?

18 Липня 2018

Порядок відображення у фіскальних чеках сум заокруглень, - ДФС інформує

18 Липня 2018

ДФС та Нацполіція проведуть експеримент щодо протидії ухиленню від сплати митних платежів

18 Липня 2018

Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

18 Липня 2018

Фізособа отримала дохід не від податкового агента: коли необхідно сплатити військовий збір з такого доходу?

18 Липня 2018

У зв’язку з реорганізацією, ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві втрачають статус окремих юридичних осіб

18 Липня 2018

Порядок припинення дії договору про визнання електронних документів за ініціативи підписувача, - ДФС інформує

18 Липня 2018