Посаду заступника Міністра фінансів зайняв Сергій Марченко

27 Травня 2016 #Мінфін
Аа Аа

Сьогодні Кабінет Міністрів України своїм рішенням на позачерговому засіданні задовольнив заяву про звільнення Олени Макеєвої з посади заступника Міністра фінансів та призначив на її місце Сергія Марченко, повідомляє Економічна правда.

«Сьогодні Кабінет Міністрів України задовольнив мою заяву про звільнення. Щиро дякую всім за співпрацю та результати, досягнуті спільними зусиллями. Про деталі трохи згодом. До скорих зустрічей!», – повідомила Олена Макеєва на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Цілком ймовірно, що Олена Макеєва буде продовжувати працювати у міністерстві, але вже в якості радника Міністра фінансів Олександра Данилюка.

Сергій Марченко буде спеціалізуватися в Мінфіні на питаннях податкової політики, як його попередниця.

Нагадаємо, Олена Макеєва написала заяву про звільнення з посади 28 квітня.

Довідково:

Сергій Марченко працював під управлінням Олександра Данилюка в Координаційному центрі з упровадження реформ при Президенті Вікторі Януковичі (поза штатом).

Входить у команду експертів аналітичного центру Bendukidze Free Market Center, співзасновником якого є Олександр Данилюк.

З 2002 року працював у Міністерстві фінансів, ДФС, Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, Секретаріаті Кабінету Міністрів.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments