Порядок сплати розстроченої/відстроченої суми ПДВ

19 Липня 2016
Аа Аа

У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» (категорія 101.08) контролюючим органом було надано роз’яснення щодо порядку сплати розстрочених (відстрочених) сум грошових зобов’язань (податкового боргу) з ПДВ та процентів, нарахованих на такі суми.

Зокрема, контролюючим органом було зазначено, що у зв’язку із застосуванням системи електронного адміністрування ПДВ (далі – СЕА) сплата розстрочених (відстрочених) сум грошових зобов’язань (податкового боргу) з ПДВ здійснюється шляхом перерахування Казначейством коштів з електронного рахунку платника податків до бюджету. Поповнення електронного рахунку на суму сплати розстрочення (відстрочення) здійснюється платником податку з його поточного рахунка. Разом з тим, сплата нарахованих на суми розстрочок (відстрочок) процентів повинна здійснюватись з поточного рахунку платника безпосередньо до бюджету.

Крім того, контролюючим органом було звернено увагу на те, що сплата розстрочених (відстрочених) сум та нарахованих на такі суми процентів по розстрочкам (відстрочкам), наданим до 01.07.2015 (дата запровадження СЕА ПДВ), відбувається з поточного рахунку платника податку до бюджету без перерахування коштів на електронний рахунок.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments