Податковий комітет рекомендує ВР прийняти законопроекти щодо лізингових операцій та страхування с/г продукції

31 Березня 2021
Аа Аа

Сьогодні відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики під головуванням Данила Гетманцева.

За результатами засідання одностайно ухвалили такі рішення:

- рекомендували Парламенту прийняти в другому читанні та в цілому законопроект №3601, який усуває суперечності та уточнює визначення лізингової (орендної) операції у Податковому кодексі України задля подальшого розвитку ринку лізингу в Україні;

- рекомендували прийняти за основу законопроект №4517, який вносить зміни до Митного кодексу України з метою адаптації законодавства України до законодавства країн-членів ЄС у частині процедури складання митних декларацій на товари, які підпадають під різні товарні підпозиції згідно з УКТЗЕД у межах однієї товарної позиції;

- рекомендували прийняти за основу законопроект №5104, який передбачає запровадження державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників в частині страхування сільськогосподарської продукції. Проект визначає механізм надання державної підтримки с/г товаровиробникам для страхування с/г продукції, об’єкти страхування, страхові продукти, страхові ризики, страхові випадки, вимоги до договорів страхування з державною підтримкою; передбачає розширення кількості учасників ринку страхування с/г продукції, а також внесення змін до Податкового кодексу України в частині збільшення ставки податку на дохід за договорами страхування сільськогосподарської продукції на 0,5 відсоткових пункти з метою подальшого спрямування отриманих коштів на підтримку страхування сільськогосподарської продукції. Реалізація норм законопроекту забезпечить зростання ринку страхування сільськогосподарської продукції в Україні.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Директор витратив кошти з корпоративної картки підприємства на власні потреби: як оформити такі «безпідставні» витрати?

12 Квітня 2021

Яким чином контролюючий орган надсилає листи, якщо платник не подав заяву про бажання отримувати документи через е-кабінет?

12 Квітня 2021

Чи має право на податкову соціальну пільгу фізична особа, яка працює неповний робочий день?

13 Квітня 2021

У яких випадках не підлягає оподаткуванню ПДФО та включенню до річної декларації дохід фізособи від продажу інвестиційного активу?

13 Квітня 2021

Коригування реквізитів у Розрахунку через виправлення помилок, -ДПС інформує

12 Квітня 2021

Співвласники нерухомості без поділу в натурі: як повідомити податкову про належну частку?

12 Квітня 2021

Які нерезиденти зобов’язані стати на облік у контролюючих органах?

12 Квітня 2021

Податковий агент не має найманих осіб і дохід у звітному кварталі не нараховувався та не виплачувався: чи подавати Розрахунок?

12 Квітня 2021