Податкова реформа переноситься на наступний рік

17 Грудня 2015 (0)
Аа Аа

На позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради України представники більшості депутатських фракцій висловили критичну позицію щодо пропонованих урядом проектів державного бюджету та Податкового кодексу України.

За словами Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, бюджет України на 2016 рік буде базуватись на чинному Податковому кодексі України. При цьому, Кодекс зазнає незначних змін, які почнуть діяти з початку наступного року, а нову редакцію Кодексу буде прийнято в першому кварталі 2016-го.

Голова Верховної Ради також повідомив, що напрацювання змін до Податкового кодексу України у 2016 році буде продовжено спеціально створеною робочою групою, до якої увійде і Прем’єр-міністр України.

Арсеній Яценюк заявив, що Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» буде прийнято до кінця цього року, а проект Податкового кодексу буде доопрацьований на основі проекту Уряду і введений в дію в кінці 2016 року.

У свою чергу, керівник фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко зазначив, що зміни до Податкового кодексу, які набудуть чинності з 1 січня 2016 року, стосуватимуться лише зменшення податкового навантаження на заробітну плату та зниження ставок ЄСВ та ПДФО, а також забезпечення прозорості адміністрування податків та зборів. Новий Податковий кодекс, за словами керівника фракції «Блок Петра Порошенка», має вступити в силу тільки в 2017 році.

Джерело: rada.gov.ua

Попередня стаття Наступна стаття