Податківці виявили 55 тис. неофіційно працевлаштованих українців

27 Червня 2016
Аа Аа

З початку 2016 року до початку літа Державною фіскальною службою України (далі – ДФС України) було проведено заходи по виявленню українців, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, повідомляє прес-служба ДФС України.

«Працівники ДФС виявили близько 55 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податку», – зазначив Павло Дроняк.

Раніше фіскальна служба вже зазначала, що трудові відносини, в яких громадянин не отримує офіційної зарплати, негативно впливають як на бюджет (недонадходження до бюджету), так і на самого працівника (відсутність соціального захисту).

За словами директора департаменту податків і зборів з фізичних осіб Павла Дроняка, завдяки відповідним заходам фіскальної служби за січень – травень 2016 року до бюджету додатково надійшло 8 млн грн податків від 21 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, а 14,2 тис. суб`єктів господарювання підвищили рівень виплати заробітної плати.

 «З початку 2016 року при перевірці суб`єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, у 60,5 % до перевірених ДФС встановлено порушення податкового законодавства», – повідомив Павло Дроняк.

Донарахування до бюджетів:

  • ПДФО – понад 190 млн грн;
  • ЄСВ – понад 46 млн грн;
  • Військовий збір – 3 млн грн.

Бюджет додатково отримав:

  • ПДФО – 18 млн грн;
  • ЄСВ – 21,6 млн грн.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments