Платникам податків з Тимчасового реєстру відшкодують ПДВ

Для відновлення справедливості для платників податків, що подали заяви до 01 лютого 2016 та їм було відмовлено у бюджетному відшкодуванні, Мінфін напрацював відповідний законопроект, який врегульовує прогалини у податковому законодавстві.

Цей законопроект передбачає відшкодування узгоджених сум податку на додану вартість, зазначених у Тимчасовому реєстрі, у хронологічному порядку в межах сум, визначених законом про держбюджет на відповідний рік. Розподіл сум відшкодування ПДВ між Тимчасовим реєстром та Реєстром заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ здійснюватиметься Кабінетом Міністрів.

Крім того, законопроект врегулює питання повернення сум податку на додану вартість, заявлених до бюджетного відшкодування до 01.02.2016, за якими станом на 01 січня 2017 року органами ДФС було відмовлено у бюджетному відшкодуванні (платник податку не мав права на отримання бюджетного відшкодування) та за якими набуло чинності рішення суду на користь платника податку щодо такого бюджетного відшкодування.

Таким чином, цей законопроект забезпечить рівні умови платникам податків під час застосування положень Кодексу з питань відшкодування сум податку на додану вартість з держбюджету за заявами, включеними до Тимчасового реєстру та заявами, за якими закінчено процедури адміністративного, судового оскарження.

Найближчим часом законопроект буде направлено на розгляд до Верховної Ради.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments