Петро Порошенко: «Закон, який я підписую, стверджує, що в нас більше не будуть оподатковуватись пенсії»

13 Червня 2016
Аа Аа

10 червня законопроект № 4542 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій», який пройшов довгий шлях до прийняття, підписав Президент Петро Порошенко.

Президент впевнений, що пенсіонери – одна з основних категорій громадян, котрі потребують підтримки держави, йдеться на офіційному сайті Голови української держави.

Петро Порошенко наголошує на тому, що 2016 рік приніс з собою позитивну динаміку в показниках зростання ВВП. Вдалося досягти макрофінансової стабілізації економіки, що дає можливість забезпечити скасування фіскального навантаження на пенсії.

«Ціною надзвичайних зусиль нам нарешті вдалося зламати негативну тенденцію щодо падіння ВВП і економіки України, яка тривала 14 кварталів. В першому кварталі 2016 року ми спостерігаємо зростання економіки. Ми впевнені в тому, що ця тенденція буде продовжена і далі, бо ми маємо сьогодні й зростання прямих іноземних інвестицій, і появу інвесторів», – повідомив він і додав, що в минулому на економічну ситуацію в країні значною мірою вплинули агресивні дії Росії, зокрема, окупація великого промислового регіону України, демонтаж і знищення виробництва у цьому регіоні та закриття ринку РФ для українських виробників.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments