Пенсіонерів-переселенців внесуть до Єдиної інформаційної бази даних

05 Липня 2016
Аа Аа

На офіційному сайті Кабінету Міністрів опубліковано інформацію про запровадження та введення в дію до кінця липня Єдиної інформаційної бази даних внутрішньо переміщених осіб. Розробником та адміністратором такої бази є Міністерство соціальної політики, яке вважає, що за допомогою Єдиної інформаційної бази даних покращиться взаємодія між переселенцями, органами соціального захисту та волонтерськими організаціями, що опікуються проблемами переселенців.

 «Така система є для держави інструментом уніфікованого, ефективного та оперативного обліку даних про внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та допомогу, що спрямовується на задоволення їхніх потреб. Завдяки своїм технічним характеристикам система має вирішити проблему уникнення випадків одночасного подання ВПО заявок на допомогу в кількох районах або областях України», – розповів заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін.

Також посадовець зазначив, що система надає можливість ВПО переглядати через електронний кабінет актуальні пропозиції щодо можливої допомоги від волонтерів та волонтерських організацій, а останнім – залишати в системі інформацію щодо наявності в них допомоги та категорій осіб, яким вона адресується.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments