Пенсійні виплати для працюючих пенсіонерів в повному обсязі скоро можуть відновити

07 Червня 2016
Аа Аа

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законопроект щодо відновлення пенсійних виплат для працюючих пенсіонерів у повному обсязі та рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу, повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Законопроект № 4325 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відновлення повного обсягу пенсійного забезпечення для працюючих пенсіонерів)» передбачає, що виплата пенсії працюючим пенсіонерам на підприємствах, в установах і організаціях, крім державних органів, здійснюється у повному розмірі.

Документом пропонується внести зміни до законів:

  • «Про пенсійне забезпечення»;
  • «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»;
  • «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
  • «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Учасники Комітету під час обговорення дійшли висновку, що у разі ухвалення Верховною Радою даного законопроекту, з чинного законодавства буде виключена тимчасова (на 2016 рік) норма, яка обмежує виплати пенсій, призначених за віком, по інвалідності, на пільгових умовах та пенсії чорнобильцям і науковцям, що забезпечить отримання пенсійних виплат в повному обсязі для працюючих пенсіонерів, без обмежень.

 «Фінансовий стан нашої держави на сьогодні поліпшився, тож і надалі обмежувати суму виплат пенсій працюючим громадянам немає необхідності. Ми підтримуємо даний законопроект та рекомендуватимемо Верховній Раді України прийняти його за основу з подальшим доопрацюванням до другого читання», – сказала Голова Комітету Людмила Денісова і додала, що зміни від прийняття цього документу гарантують підвищення рівня життя пенсіонерів та забезпечать доступ громадян до їх законних прав.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments