Павло Розенко: Дефіцит Пенсійного фонду треба долати не за рахунок підвищення пенсійного віку

23 Червня 2016
Аа Аа

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розповів, чи наполягає МВФ на підвищенні пенсійного віку в Україні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Підвищення пенсійного віку не дасть реального ефекту, який може на сьогодні реально скоротити дефіцит бюджету Пенсійного фонду», – заявив він.

За словами віце-прем’єра, МВФ порушує питання підвищення пенсійного віку в Україні. В свою чергу Уряд таку можливість не розглядає і має намір доводити МВФ недоцільність цієї ідеї.

«Ця тема постійно порушується, але ми постійно говоримо, і ми доводимо це Міжнародному валютному фонду, що наше бачення реформи пенсійної системи полягає в тому, що дефіцит Пенсійного фонду можна і треба долати не за рахунок зміни формули або параметрів пенсійної системи», – сказав Павло Розенко і додав, що в проекті меморандуму питання щодо підвищення пенсійного фонду немає: «Переговори ще тривають, і остаточного тексту немає, але вдалося досягти компромісного рішення, щоб із меморандуму ці питання жорсткої прив'язки до підвищення пенсійного віку все-таки прибрати».

Віце-прем'єр-міністр також розповів, що на сьогодні є ресурс для збільшення доходів ПФУ за рахунок детінізації доходів та збільшення кількості платників ЄСВ.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments