Особливості заповнення додатку «Відомості про наявність земельних ділянок» до загальної декларації платника єдиного податку IV групи

23 Червня 2016
Аа Аа

Форма податкової декларації платника єдиного податку IV групи затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578.

До податкової декларації (загальної, нової загальної, уточнюючої загальної та/або звітної, нової звітної, уточнюючої звітної) додається додаток «Відомості про наявність земельних ділянок» (далі – додаток), який є невід’ємною її частиною.

Якщо коди органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням земельної ділянки за КОАТУУ однакові, то при поданні загальної декларації рядки 1.1.1, 1.2.1, 1.3.1, 1.4.1 та 2.1 додатка до такої декларації можуть заповнюватись одним рядком по одному КОАТУУ по земельних ділянках з однаковою нормативною грошовою оцінкою.

Якщо в межах одного КОАТУУ земельні ділянки мають різну нормативну грошову оцінку, то кількість рядків має бути збільшена з метою відображення у розрахунковій частині декларації.

Якщо в межах одного КОАТУУ знаходиться кілька земельних ділянок, колонки 3–8 додатка до такої декларації не заповнюються.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments