Особливості електронного підпису в податкових накладних

07 Квітня 2016
Аа Аа

Державна фіскальна служба України (далі – ДФС України) у своєму Листі від 17.03.2016 № 5889/6/99-99-19-03-02-15 надала роз’яснення щодо порядку заповнення податкових накладних та реєстрації їх в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

ДФС України, зокрема, було зазначено, що електронний цифровий підпис, що накладається на податкову накладну при її реєстрації в ЄРПН, та ініціали і прізвище особи, яка склала податкову накладну, повинні належати одній особі, якій делеговано право підпису податкових накладних.

Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 статті 201 ПК України (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.

Отже, невідповідність електронного цифрового підпису, що накладається на податкову накладну при її реєстрації в ЄРПН, ініціалам і прізвищу особи, яка склала податкову накладну, є помилкою у реквізитах, але не може бути єдиною підставою для невизнання податкового кредиту за такою податковою накладною.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments