«Ощадбанк» випустить банківські картки, які водночас є і пенсійними посвідченнями для внутрішньо переміщених осіб

16 Травня 2016
Аа Аа

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 р. № 167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»  з 1 липня 2016 року виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватися через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

До 1 липня 2016 року «Ощадбанк» повинен забезпечити відкриття поточних рахунків і видачу платіжних карт за зверненнями внутрішньо переміщених осіб, які не обслуговуються в ньому, так як виплата пенсій, компенсацій і соцдопомоги буде здійснюватись виключно через рахунки і мережу установ та пристроїв вказаного банку.

Тобто, «Ощадбанк» буде здійснювати виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам за допомогою платіжних карток,  які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Термін дії таких карток встановлюється до 3 років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в «Ощадбанку» перші два рази кожні 6 місяців, надалі – кожні 12 місяців. Після закінчення терміну дії карти вона перевипускається за рахунок банку.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments