Оприлюднено нову форму декларації акцизного податку

«Офіційний вісник України» в №60 від 09.08.2019 року оприлюднив Наказ Мінфіну від 08.05.2019 №189 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку» (далі — Наказ), яким передбачено внесення змін до наказу Мінфіну від 23.01.2015 №14, що затверджував форму декларації акцизного податку та порядок її заповнення та подання. Як визначено пунктом 3 Наказу, він набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Зміни до форм та порядку заповнення декларації зумовлені змінами щодо адміністрування акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового а також обкладення акцизним податком легкових транспортних засобів.

Нагадаємо, пунктом 46.6 статті 46  ПК України встановлено — якщо в результаті зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, нові форми декларацій (розрахунків), набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення.

Ознайомитись з оновленими формою декларації акцизного податку і порядком її заповнення та подання можна тут.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments