Олена Макеєва написала заяву про звільнення з посади заступника Міністра фінансів

28 Квітня 2016
Аа Аа

Заступник Міністра фінансів України Олена Макеєва звільняється зі своєї посади. Про це вона написала на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Більше року я мала за честь працювати у команді висококласного менеджера та справжнього професіонала своєї справи Наталії Яресько», – зазначила Олена Макеєва та додала, що успіх будь-якого починання напряму залежить від команди, яка спільними зусиллями працює задля досягнення поставленої цілі.

У повідомленні Олена Макеєва зазначила, що такою командою для неї стали Оксана Маркарова, Артем Шевальов та Роман Качур: «Разом з ними нам вдалося реалізувати велику кількість ініціатив, які дозволили стабілізувати економічну ситуацію та закласти надійний фундамент для подальших економічних реформ».

«Я дуже ціную та поважаю своїх колег з міністерства за наполегливу працю, відданість та професіоналізм, завдяки яким іноді вдавалося зробити неможливі речі», – зауважила Олена Макеєва.

Вона висловила подяку своїм асистентам Наталії Павлюк та Вадиму Приходьку, а також команді директора департаменту податкової та митної політики Юрія Романюка і йому особисто за вміння знаходити нестандартні та сміливі рішення, а також за його почуття гумору.

За плідну співпрацю Олена Макеєва подякувала громадським організаціям, міжнародним експертам, представникам бізнесу та державних органів.

«Для мене було великою відповідальністю працювати з кожним небайдужим над ввіреною справою. Щиро бажаю справжніх успіхів новому Міністру фінансів України Олександру Данилюку та його команді у реалізації вже розпочатих міністерством реформ та досягненні своїх командних цілей», – підсумувала Олена Макеєва.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments