Олександр Данилюк попросив відзвітувати Романа Насірова щодо втрати даних з серверів фіскальної служби

20 Квітня 2016
Аа Аа

Олександр Данилюк на своїй сторінці у Facebook повідомив про результати апаратної наради з керівниками департаментів Міністерства, та держорганів, що входять до сфери підпорядкування Мінфіну – ДФС, ДФІ, Держказначейства тощо.

Міністр фінансів України обговорив на нараді пріоритетні завдання Мінфіну, від роботи якого залежить стабільність та безперебійності фінансової системи України, що в свою чергу є підґрунтям для зростання економіки.

«Моїми пріоритетами на цій посаді є продовження співпраці з МВФ, забезпечення прозорого та своєчасного бюджетного процесу-2017, реформування й мінімізації втручання в роботу бізнесу Державної фіскальної служби», – зазначив Олександр Данилюк.

Одним із важливих поточних питань стала втрата даних з серверів фіскальної служби.

«Попросив відзвітувати голову ДФС України Романа Насірова щодо того, що сталося з втратою даних з серверів фіскальної служби, та які кроки було здійснено, аби вирішити проблему та нейтралізувати її можливі негативні наслідки», – повідомив Олександр Данилюк.

В свою чергу, Роман Насіров зазначив, що причиною проблеми був збій у роботі бази даних.

Глава ДФС України повідомив, що витоку чи втрати даних не відбулося. Наразі проведено внутрішнє розслідування причин позаштатної ситуації, а винних у виникненні проблеми вже звільнено з ДФС.

«У разі повторення ситуації у майбутньому, внутрішні розслідування з цього приводу буде проводити вже Мінфін», – наголошує Олександр Данилюк

Олександр Данилюк пообіцяв регулярно повідомляти на своїй офіційній сторінці у Facebook про наступні кроки та досягнення Міністерства фінансів України.

Нагадаємо, 18 квітня прес-служба ДФС України спростувала безповоротну втрату 3 ТБ інформації з серверів фіскальної служби.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments