Олександр Данилюк: «Ми повинні захистити наших громадян, забезпечити їх гідними пенсіями»

05 Липня 2016
Аа Аа

На 2017 рік Міністерство фінансів України планує впровадити окремі елементи пенсійної реформи. Про це повідомив Голова Мінфіну Олександр Данилюк в інтерв'ю DT.ua.

Наразі дефіцит Пенсійного фонду України складає 145 млрд грн, який, за словами посадовця, передбачено бюджетом.

«У нас повне взаєморозуміння з МВФ щодо цього. Для нашого уряду виплата пенсій у повному розмірі та соціальний захист громадян дуже важливі, тому Пенсійний фонд одержить потрібне для цього фінансування», – запевнив міністр фінансів.

На питання, чи почнеться в наступному році пенсійна реформа, Олександр Данилюк відповів, що буде впроваджено окремі елементи. За словами міністра, потрібне комплексне рішення, система, яка забезпечить захист населення.

Для того, щоб пенсійна система України була справедливою, пенсійні виплати відповідали зробленим внескам, він пропонує знизити рівень популізму, який впливає на економіку, інвестиції і на робочі місця, а також стабілізувати солідарну систему ПФУ, досягти балансу.

«За зловживання й популізм платили і платять платники податків. Тепер ми маємо подолати ці перекоси в економіці, і в пенсійній системі в тому числі. Ми повинні захистити наших громадян, забезпечити їх гідними пенсіями», – зазначив Голова Міністерства фінансів України.

Також Олександр Данилюк підтримав ініціативу підняти мінімальну заробітну плату. Він вважає, що це підвищить рівень життя, а також сприятиме детінізації. Наразі Мінфін розраховує точну суму.

Фото: rbc.ua

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments