Олександр Данилюк має швидкий план ліквідації податкової міліції

25 Травня 2016
Аа Аа

За словами Міністра фінансів України, податкова міліція буде ліквідована за декілька місяців, повідомляє Уніан.

«Ми ліквідуємо податкову міліцію. У мене є практичний план, як це зробити, і це питання місяців, а не років. А може бути, і швидше», – заявив Олександр Данилюк на форумі Free Market Road Show в Києві та додав, що створити податкову міліцію було простіше, ніж її ліквідувати, однак зробити це необхідно.

«Автоматами гроші до бюджету не повернеш, тому потрібно відмовлятися від людей з автоматами і створювати аналітичний центр, який буде працювати не з автоматом, а з інтелектом», – сказав Олександр Данилюк.

У зв'язку зі зміною уряду був необхідний перегляд проектів, тому оновлені редакції законопроектів щодо реформування ДФС України  в рамках виконання програми реформ були підготовлені, затверджені МВФ і відправлені Кабміном до ВРУ на повторне обговорення.

Документи передбачають:

  • створення єдиного територіального органу ДФС на рівні регіонів з подальшою оптимізацією діяльності і скороченням персоналу;
  • спрощення адміністративного оскарження грошових зобов'язань платника;
  • розмежування напрямків діяльності ДФС з закріпленням кожного з напрямів за заступником керівника служби.

Нагадаємо, більшість членів Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики не проголосували за рішення Кабміну провести службове розслідування щодо діяльності Романа Насірова та Сергія Білана.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments