Огляд податкового законодавства за 8-14 лютого 2016 року

15 Лютого 2016 (0)
Аа Аа

Пропозиції щодо оподаткування санаторно-курортних закладів

5 лютого 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення умов для розвитку курортних міст» № 3845-1.

Законопроект підготовлено з метою удосконалення правових норм в частині справляння місцевих податків у курортних містах України та створення умов для їх розвитку.

Відповідно до пояснювальної записки законопроектом вносяться наступні зміни до ПК України:

  1. уточнити підпункт «д» підпункту 268.2.2 статті 268 Податкового кодексу України, включивши до складу платників туристичного збору осіб, які прибувають до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів на лікування, оздоровлення, реабілітацію за путівками (курсівками), за винятком тих, які прибувають за путівками (курсівками), виданими робочими органами Фонду соціального страхування України або благодійними організаціями.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття