Огляд податкового законодавства за 29 лютого - 06 березня 2016 року

07 Березня 2016 (0)
Аа Аа

Пропозиції щодо забезпечення виконання Україною зобов'язань, передбачених міжнародними договорами (угодами) України з питань космічної діяльності

29 лютого 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону «Про внесення змін до пункту 4 розділу ХХI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо забезпечення виконання Україною зобов'язань, передбачених міжнародними договорами (угодами) України з питань космічної діяльності» № 4168.

Відповідно до пояснювальної записки, законопроект поданий з метою забезпечення виконання Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія в частині зобов’язань української сторони щодо створення космічного ракетного комплексу «Циклон-4», а також для зменшення вартості його створення  виникає необхідність у внесенні змін до Митного Кодексу України відповідних товарних позицій, пов’язаних з імпортуванням елементів ракетного палива.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття