Огляд податкового законодавства за 21-25 вересня 2015 року

У Верховній Раді було зареєстровано Проект Закону щодо приведення деяких норм Податкового кодексу України у відповідність до норм Закону України «Про Національну поліцію»

22 вересня 2015 року у Верховній Раді України зареєстрували Проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення у відповідність до Закону України «Про Національну поліцію» № 3160.

Даним законопроектом передбачається проведення у відповідність деяких норм Податкового кодексу України до норм прийнятого Закону України «Про Національну поліцію», а саме на виконання пункту 4 розділу ХІ «Прикінцевих та перехідних положень» даного Закону.

Пропонується в деяких норма ПК України замінити слова «внутрішніх справ» на «Національної поліції», а також «органи внутрішніх справ» на «органи Національної поліції». Також у пункті 165.1 статті 165 ПК України слова «чи осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ,» замінити словами «, поліцейських чи осіб начальницького і рядового складу», а також абзац другий підпункту «а» підпункту 165.1.54 після слів «військових формувань» доповнити словами «,поліцейських та працівників Національної поліції»; абзац перший підпункту «б» підпункту 165.1.54 після слів «Міністерство внутрішніх справ України» доповнити словами «, центральний орган управління Національної поліції». Крім того, у  пункті 168.5 статті 168 ПК України слова «особами рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ,» замінити словами «поліцейськими, особами рядового і начальницького складу».

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття