Огляд податкового законодавства за 14-20 грудня 2015 року

Законопроект на підтримку вітчизняної нафтохімічної галузі

11 грудня 2015 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з імпорту сировини для виробництва етилену» за № 3633.

Законопроектом пропонується:

  1. Доповнити перелік операцій, звільнених від оподаткування ПДВ, операціями із ввезення на митну територію України важких та легких дистилятів, скраплених газів, які в подальшому мають використовуватися для виробництва етилену;
  2. Встановити, що у випадку нецільового використання ввезених дистилятів та скрапленого газу, платник зобов’язаний буде збільшити грошове зобов’язання на суму несплаченого ПДВ при їх ввезенні, а також сплатити пеню;
  3. Для реалізації вищезазначеного положення, тобто для здійснення контролю за цільовим використання ввезених дистилятів та скрапленого газу, встановити податкові пости на підприємствах, що здійснюють виробництво етилену.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття