Огляд податкового законодавства за 09-13 листопада 2015 року

Верховна Рада прийняла законопроект, згідно з яким аграрії не повинні відшкодовувати витрати на виплату і доставку пільгових пенсій

На підпис Голові Верховної Ради направлено Проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» щодо уточнення та приведення у відповідність об’єкта оподаткування для платників, що обрали спрощену систему оподаткування» за № 2229 від 24 лютого 2015 року.

Цей законопроект має технічний характер, оскільки приводить у відповідність норми одного законодавчого акту, зокрема Закону «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування», до норм Податкового кодексу. Однак, це жодним чином не свідчить про його несуттєвість або неважливість, особливо, якщо враховувати його спрямованість на підтримку сільськогосподарських товаровиробників. Необхідність у сучасних складних економічних реаліях підтримки аграрного сектору і зумовлює необхідність та доцільність прийнятого законопроекту.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття