Огляд податкового законодавства за 07-11 вересня 2015 року

Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді України законопроект, який встановлює особливий режим адміністрування ПДВ на території проведення антитерористичної операції

07 вересня 2015 року у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідних положень» Податкового кодексу України щодо особливостей адміністрування податку на додану вартість на території проведення антитерористичної операції» № 3045.

Цим законопроектом пропонується встановити на період проведення антитерористичної операції особливий порядок адміністрування ПДВ на тимчасово окупованих територіях.

Перш за все, головною метою прийняття законопроекту є запобігання формування фіктивних податкових кредитів та запобігання відшкодування ПДВ.

Проектом пропонується на період проведення антитерористичної операції не здійснювати добровільну або обов’язкову реєстрацію платників ПДВ, які знаходяться на території проведення антитерористичної операції.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 334 6107

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments