Огляд податкового законодавства за 05-09 жовтня 2015 року

Збільшення строку реєстрації податкової накладної

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 3235 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення ризику вимивання грошових коштів в системі електронного адміністрування податку на додану вартість (далі – Законопроект).

Даним Законопроектом пропонується збільшити граничний термін реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, протягом якого платник може зареєструвати таку накладну без застосування до нього штрафних санкцій, передбачених статтею 1201 ПК України, до останнього календарного дня місяця, наступного за датою складання таких накладних.

Пропозиція внесення таких змін до ПК України обумовлена тим, що досить часто на практиці виникають ситуації, коли продавець відвантажує товар з відтермінуванням строку його оплати, тобто на дату виникнення у продавця зобов'язань по складенню податкової накладної (дата відвантаження товару) фактично ще не проведений розрахунок між покупцем та продавцем.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття