Огляд податкового законодавства з 27 по 31 липня 2015 року

14 Серпня 2015 (0) #Огляд законодавства
Аа Аа

Зміни щодо удосконалення системи електронного адміністрування ПДВ

29 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» від 16 липня 2015 року № 643-VIII, який спрямований на удосконалення функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість, яка з 1 лютого 2015 року працювала у тестовому режимі, а з 1 липня переведена у звичайний режим роботи.

Цим законом скорочено перелік реквізитів податкової накладної, які втратили актуальність у зв'язку із запровадженням системи електронного адміністрування ПДВ; надається можливість складання раз на місяць (в останній день місяця) зведених податкових накладних у разі здійснення постачання товарів (послуг), постачання яких має безперервний або ритмічний характер (як платникам, так і неплатникам ПДВ).

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття