Огляд податкового законодавства з 20 по 24 липня 2015 року

Аа Аа

Набрав чинності закон щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій

23 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» від 1 липня 2015 року № 569-VIII.

Нова редакція пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПК України) передбачає, що реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку: І групи; ІІ і ІІІ груп (фізособи-підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1.000.000 грн.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1.000.000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку

 

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments