Огляд податкового законодавства з 12 по 15 травня 2015 року

Набрав чинності закон щодо принципу мовчазної згоди при взятті на облік контролюючими органами рахунків платників податків

14 травня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу» від 21 квітня 2015 року № 344-VIII.

Зміни, внесені до статті 69 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПК України) цим законом, передбачають введення принципу мовчазної згоди при взятті на облік контролюючими органами рахунків платників податків.

Скорочено строк на повідомлення банком про відкриття рахунка платника податків: таке повідомлення здійснюється у день відкриття/закриття рахунка.

Якщо на наступний робочий день після отримання повідомлення контролюючий орган не надсилає фінансовій установі повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік, то це означає, що такий рахунок є взятим на облік за мовчазною згодою на момент отримання установою повідомлення про підтвердження факту прийняття повідомлення до оброблення.

 

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
Наступна стаття
comments powered by HyperComments