Огляд податкового законодавства з 12 по 15 травня 2015 року

Набрав чинності закон щодо принципу мовчазної згоди при взятті на облік контролюючими органами рахунків платників податків

14 травня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу» від 21 квітня 2015 року № 344-VIII.

Зміни, внесені до статті 69 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПК України) цим законом, передбачають введення принципу мовчазної згоди при взятті на облік контролюючими органами рахунків платників податків.

Скорочено строк на повідомлення банком про відкриття рахунка платника податків: таке повідомлення здійснюється у день відкриття/закриття рахунка.

Якщо на наступний робочий день після отримання повідомлення контролюючий орган не надсилає фінансовій установі повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік, то це означає, що такий рахунок є взятим на облік за мовчазною згодою на момент отримання установою повідомлення про підтвердження факту прийняття повідомлення до оброблення.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Наступна стаття