Огляд податкового законодавства за 6-12 червня 2016 року

13 Червня 2016
Аа Аа

Законопроекти

Пропозиції щодо особливостей оподаткування на територіях зі спеціальним екологічним статусом

6 червня 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування на територіях зі спеціальним екологічним статусом) № 4786.

Законопроектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу України, якими передбачено, що у разі надання адміністративно-територіальній одиниці, спеціального екологічного статусу, вісімдесят відсотків від суми екологічного податку, нарахованої платниками, що зареєстровані на території такої адміністративно-територіальної одиниці, зараховуються в місцевий бюджет і використовуються для фінансового забезпечення виключно цільових проектів екологічної модернізації підприємств. Не менше 40 відсотків цих  коштів спрямовуються на заходи з охорони природи та здоров’я громадян – членів громади, нарахування і виплату їм додаткових соціальних гарантій, доплат, надбавок і компенсацій, додаткового харчування дітей.

Рішенням відповідної обласної ради або Верховної Ради Автономної Республіки Крим частина податку, що має зараховуватись до місцевого бюджету, може залишатись платнику податку за умови цільового використання їх на зазначені цілі.

 

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments