Огляд податкового законодавства за 4-10 квітня 2016 року

11 Квітня 2016
Аа Аа

5 квітня 2016 року був зареєстрований проект Постанови про повернення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення у відповідність до Закону України "Про Національну поліцію".

 

Пропозиції щодо внесення зміни до статті 178 Податкового кодексу України (щодо витрат фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність)

5 квітня 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований Проект Закону про внесення зміни до статті 178 Податкового кодексу України (щодо витрат фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність) № 4372.

Відповідно до пояснювальної записки, законопроект має на меті встановлення єдиних принципів та правил оподаткування для різних організаційно-правових форм бізнесу, а також усунути дискримінацію в оподаткування доходів, отриманих фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

Законопроектом пропонується внести зміну до статті 178 Кодексу, доповнивши пункт 178.3 цієї статті переліком витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

 

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments