Огляд податкового законодавства за 29 серпня - 04 вересня 2016 року

Законопроекти

30 серпня 2016 року у Верховній Раді був зареєстрований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо функціонування радіочастотного ресурсу) № 5052.

Законопроектом пропонується скасувати рентну плату за користування радіочастотним ресурсом України, а також скасувати механізм та процедуру контролю податковими органами правильності обчислення, своєчасності і повноти її справляння.

Також 30 серпня 2016 року у Верховній Раді був зареєстрований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій) № 5050.

Законопроектом пропонується внести зміни до абзацу третього підпункту 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 ПК України і встановити, що вимоги цього підпункту щодо неприбуткових організацій не поширюються на релігійні організації, що зареєстровані відповідно до закону.

Також пропонується внести зміни до підпунктів 133.4.2 і 133.4.4 пункту 133.4 статті 133 ПК України і передбачити, що доходи (прибутки) релігійних організацій можуть використовуватись не лише для здійснення діяльності за напрямами, визначеними установчими документами таких організацій, але й передбаченої законом для релігійних організацій неприбуткової діяльності (здійснення гуманітарної допомоги, благодійної діяльності, меценатства тощо).

Водночас пропонується доповнити пункт 35 підрозділу 4 Перехідних положень ПК України абзацом третім і встановити, що неприбуткові підприємства, установи та організації не можуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій лише з тієї підстави, що у контролюючого органу відсутні копії їх установчих документів.

 

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments