Огляд податкового законодавства за 26 грудня 2016 року – 1 січня 2017 року

Шановні читачі! Прийшов 2017 рік, і Україна зустріла його з оновленим Податковим кодексом. Зміни, що були прийняті Верховною Радою, в цілому є прогресивними, але враховуючи особливості національної законотворчої діяльності, під час прийняття змін до ПК України, на думку деяких народних депутатів, багато прогресивних змін, зокрема, стосовно передання баз даних від ДФС до Мінфіну, було провалено.

Команда Taxlink вже опубліковувала аналіз ключових змін до ПК України, але можливо у процесі підготовки до новорічних свят дехто не так уважно слідкував за розвитком подій і змістом запропонованих змін, тому пропонуємо Вашій увазі огляд змін щодо:

Окрім того, окремі зміни торкнуться і платників ЄСВ.

Упродовж робочого тижня, що передував новому року, деякі народні депутати та Кабінет Міністрів встигли подати до Верховної Ради України декілька законопроектів, що пропонують нам зміни до Податкового та Митного кодексів, а ДФС опублікувала цілу низку роз’яснень стосовно найбільш актуальних питань, які цікавили платників податків наприкінці 2016 року.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття