Огляд податкового законодавства за 16-22 травня 2016 року

23 Травня 2016
Аа Аа

Пропозиції щодо особливостей оподаткування пенсій

16 травня 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування пенсій № 4542-5.

Проектом Закону пропонується внести зміни до підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України, встановивши рівень оподаткування пенсій  у сумі, яка перевищує 10740 грн. на місяць та зняття обмежень у виплаті пенсій для деяких категорій працюючих пенсіонерів. Крім того, у Прикінцевих положеннях законопроекту передбачено  виключити із деяких законів України правові норми, які встановлюють обмеження у виплаті пенсій для деяких категорій працюючих пенсіонерів. 

 

Пропозиції щодо захищення інтересів населення при нарахуванні та виплаті пенсійного забезпечення

16 травня 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо захищення інтересів населення при нарахуванні та виплаті пенсійного забезпечення № 4542-6.

До статті 167 Податкового кодексу України пропонується внести зміни в частині розміру оподаткування щомісячного довічного грошового утримання, встановити диференційні ставки оподаткування перевищення суми пенсії (включаючи суму її індексації, нараховану відповідно до закону). Також народні депутати пропонують відновити частину другу статті 42 та виключити частини 2-6 статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а також скасувати розділ Ш Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», що зупиняв дію частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», виключити 4-8 частини статті 85 Закону України «Про пенсійне забезпечення», скасувати статтю 58 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

 

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments