Огляд податкового законодавства за 05 - 11 лютого 2018 року

Аа Аа

Законопроекти

08 лютого 2018 року у Верховній Раді України одночасно з проектом Закону про переміщення через державний кордон України культурних цінностей № 8021 було зареєстровано проекти Законів про внесення змін до Податкового та Митного кодексів.

Проектом Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про переміщення через державний кордон України культурних цінностей» № 8022 пропонується уточнити визначення культурних цінностей у пункті 210.2 статті 210 Податкового кодексу України, вказавши конкретні коди УКТ ЗЕД, та в пункті 197.7 статті 197 Податкового кодексу України вилучити вказівку на вік культурних цінностей, які звільняються від оподаткування податком на додану вартість при ввезенні на митну територію України.

Проектом Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про переміщення через державний кордон України культурних цінностей» №  8023 планується  уточнити визначення «культурних цінностей», скасувати критерій віку для обов’язковості декларування культурних цінностей, звільнити від сплати митних платежів всі культурні цінності та внести ще низку змін, що стосуватимуться порядку ввезення та вивезення культурних цінностей за межі митної території України.

Як зазначається авторами, метою законопроектів є гармонізація норм українського законодавства з нормами права Європейського Союзу та дерегуляція у сфері переміщення культурних цінностей, яка сприятиме популяризації української культури за кордоном (експонування, реставрація, наукові дослідження) та активізації ринку мистецтва в Україні.

 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 334 6107

Увійти
Зареєструватися
Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments