Огляд податкового законодавства 11 – 17 липня 2016 року

18 Липня 2016
Аа Аа

Законопроекти

Пропозиції щодо розвитку сільського господарства та сільських територій

12 липня 2016 року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розвитку сільського господарства та сільських територій № 4953.

Законопроектом пропонується звільнити від відповідальності у вигляді штрафу за затримку грошового зобов’язання та нарахування пені після строків погашення узгодженого грошового зобов’язання тих платників податків, що утримуються виключно за рахунок коштів державного бюджету України та/або місцевих бюджетів.

 

Пропозиції щодо дійсності первинних документів бухгалтерського та податкового обліку

12 липня 2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо дійсності первинних документів бухгалтерського та податкового обліку) № 4954.

Народні депутати пропонують вважати недійсними та заборонити використовувати в подальшому первинні документи, у разі встановлення судом за позовом контролюючого органу факту нездійснення господарської операції, стосовно якої такі первинні документи були складені та факту заповнення їх неуповноваженою на це чи невстановленою особою.

Додатково 12 липня 2016 року народні депутати внесли до Верховної Ради проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо дійсності первинних документів бухгалтерського та податкового обліку № 4955.

В цьому законопроекті так само пропонується вважати недійсними та заборонити використовувати (але уточнюється, що саме в цілях оподаткування) документи, якими, відповідно до пункту 44.1. ПК України є первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, фінансова звітність, інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. В тому числі, і податкову накладну, про що пропонується зазначити у пункті 201.9 ПК України.

 

Пропозиції щодо ЄСВ

13 липня 2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону про внесення змін до розділу VIІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо сплати суб'єктами господарювання, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, єдиного внеску на загальнообов'язкове страхування) № 4973.

Народні депутати запропонували звільнити платників ЄСВ, які розташовані на території населених пунктів, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та населених пунктів,  розташованих на лінії зіткнення, визначених переліком, затвердженим  Кабінетом Міністрів України від обов’язку сплачувати ЄСВ. Відповідно, недоїмка, що виникла у таких платників, списується, а період, в який відбулося таке списання, вважається таким, за який страхові внески сплачено в повному обсязі.

 

Пропозиції щодо державної підтримки розвитку культури

14 липня 2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки розвитку культури № 4976.

Відповідно до тексту законопроекту, пропонується уточнити підпункт 197.1.31. ПК України, встановивши перелік культурних послуг та товарів культурного призначення, постачання та продаж яких буде звільнено від оподаткування ПДВ. Отже, звільняються від оподаткування ПДВ такі операції, як: а) продаж закладами культури та об’єктами культурного призначення вхідних квитків (абонементів) на екскурсії, театральні вистави, демонстрацію аудіовізуальних творів кінематографії (національного та іноземного виробництва), концерти, циркові програми (вистави), фестивалі, бенефіси, мистецькі конкурси, виставки книжок, творів образотворчого, монументального, декоративно-прикладного, фотомистецтва та лекторії; б) продаж закладами культури власних друкованих видань (книжки, репродукції, набори листівок, афіші, плакати, буклети, альбоми, каталоги, програмки, брошури), сувенірних виробів, фото-, аудіо- та аудіовізуальних творів; в) продаж майстрами народного художнього промислу або підприємствами народних художніх промислів виробів народних художніх промислів; г) здійснення фотографування, фотокопіювання, мікрофільмування, оцифрування книжок, брошур, газет, журналів, документів, музейних предметів з фондів бібліотек, музеїв, історико-культурних заповідників; ґ) проведення консервації, музеєфікації, реставрації музейних предметів та предметів музейного значення; наукової та мистецтвознавчої експертизи культурних цінностей; д) підвищення кваліфікації, надання консультацій з питань збереження, дослідження, консервації, музеєфікації, реставрації музейних предметів та предметів музейного значення; е) продаж виробниками-резидентами музичних інструментів.

 

Пропозиції щодо зняття обмеження мінімального розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та надання повноважень по його встановленню органам місцевого самоврядування

14 липня 2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зняття обмеження мінімального розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та надання повноважень по його встановленню органам місцевого самоврядування. № 4978.

Законопроектом пропонується встановити, що розмір орендної плати за земельні ділянки встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки. Тим самим, пропонується зняти законодавче обмеження мінімального розміру орендної плати (яка наразі не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки), що цілком вкладається в логіку децентралізації.

 

Пропозиції щодо контролю та оподаткування операцій, пов'язаних з проведенням загальнообов`язкового соціального медичного страхування

14 липня 2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо контролю та оподаткування операцій, пов'язаних з проведенням загальнообов`язкового соціального медичного страхування № 4982.

Народні депутати пропонують розширити функції контролюючих органів, включивши функцію контролю за своєчасністю подання платниками податків, платниками єдиного внеску, страхових платежів за договорами загальнообов’язкового соціального медичного страхування передбаченої законом звітності (декларацій, розрахунків та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів), укладанням договорів загальнообов’язкового соціального медичного страхування, своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків, зборів, платежів.

Також народні депутати пропонують оподатковувати прибуток за договорами загальнообов’язкового соціального медичного страхування за ставкою 0 відсотків, не збільшувати фінансовий результат до оподаткування на суму витрат на формування страхових резервів із загальнообов’язкового соціального медичного страхування та не зменшувати фінансовий результат на суми коригувань страхових резервів із загальнообов’язкового соціального медичного страхування, а також не включати до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу суми страхових виплат, сплачені закладам охорони здоров’я в якості компенсації за надання медичної допомоги або медичних послуг платнику як застрахованій особі за договором загальнообов’язкового соціального медичного страхування.

 

Пропозиції щодо особливостей оподаткування доходів деяких категорій фізичних осіб

14 липня 2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону про внесення доповнень до статті 170 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування доходів деяких категорій фізичних осіб № 4986.

Законопроектом пропонується включати 50 % доходів до складу загального місячного оподатковуваного доходу педагогічних, науково-педагогічних, медичних та фармацевтичних працівників державних закладів охорони здоров’я.

 

Було опубліковано також Постанову Кабміну № 439 від 13.07.2016 р. «Про затвердження Порядку здійснення органами доходів і зборів контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами підприємцями) обсягу доходу, визначеного пунктом 296.10 статті 296 Податкового кодексу України». Більш детально аналіз цієї Постанови читайте в нашому матеріалі.

 

Роз’яснення Державної фіскальної служби України

Стосовно

Зміст листа

Назва

Оподаткування ПДВ

Державна фіскальна служба роз’яснила, що виходячи з правил відображення у бухгалтерському обліку витрат, здійснених при придбанні товарів/послуг для посіву та вирощування сільськогосподарських культур, у разі, якщо сходження посівів не відбулося, податкові зобов’язання з ПДВ нараховуються суб’єктом спеціального режиму оподаткування, якщо вартість таких товарів/послуг не включається до вартості іншої готової продукції, операції з постачання якої підлягають оподаткуванню та не нараховуються, якщо вартість таких товарів/послуг включається до вартості іншої готової продукції, операції з постачання якої підлягають оподаткуванню.

 

Лист ДФСУ № 14153/6/99-99-15-03-02-15 від 29.06.2016 р. щодо порядку відображення у податковій звітності сільськогосподарського підприємства податкових зобов’язань з ПДВ, сформованих на підставі пункту 198.5 статті 198 Податкового кодексу України

Податковий орган роз’яснив, що резидент платник ПДВ, який отримує від нерезидента послуги з надання в оренду (лізинг) рухомого майна (у тому числі виділених серверів у мережі Інтернет) на митній території України, то такий резидент платник ПДВ є відповідальним за нарахування та сплату ПДВ до бюджету за такою операцією.

Лист ДФСУ № 14156/6/99-99-15-03-02-15 від 29.06.2016 р. щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з постачання нерезидентом послуг із оренди виділених серверів у мережі Інтернет резиденту

Податківці зазначили про те, що не є об'єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг під час здійснення розрахунково-касових операцій, які надаються банкам міжнародними платіжними системами (Visa, MasterCard) із застосуванням спеціальних платіжних засобів. Водночас, інші послуги (крім роялті), прямо не пов'язані з переказом коштів і постачаються нерезидентами на митній території України або місце постачання яких визначено на митній території України, є об'єктом оподаткування ПДВ.

Лист ДФСУ № 14157/6/99-99-15-03-02-15 від 29.06.2016 р. щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з надання послуг платіжних організацій платіжних систем, пов'язаних з переказом коштів, з інкасації, розрахунково-касового обслуговування

Податківці зазначили, що коригування суми податкових зобов’язань з ПДВ суб'єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ постачальником (продавцем) зернових культур у зв’язку з поверненням платнику податку отримувачу (покупцю) раніше перерахованого ним авансового платежу за такі зернові культури, які не були поставлені, відображається у рядку 7 податкової декларації з ПДВ із позначкою "0121" на підставі розрахунку коригування до податкової накладної (складеної до 01.01.2016 р.), складеного суб'єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ постачальником (продавцем) та зареєстрованого в ЄРПН платником податку отримувачем (покупцем).

Лист ДФСУ № 14187/6/99-99-15-03-02-15 від 29.06.2016 р. щодо порядку коригування суб'єктом спеціального режиму оподаткування ПДВ діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства суми податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з поверненням платнику податку отримувачу (покупцю) раніше перерахованого ним авансового платежу за непоставлені зернові культури і відображення такої операції у податковій звітності з ПДВ

Оподаткування акцизним податком

Отже, у разі заправки суб’єктом господарської діяльності виключно власних транспортних засобів із власних ємностей (у т.ч. через власні внутрішні АЗС, паливозаправні пункти і т.д.) пальним, розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі за яке не здійснюється, а також за умови, що операції із заправки транспорту сторонніх організацій суб’єктом господарської діяльності не відбувається, то такі операції не є об’єктом оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу підакцизним товарів. У такому випадку суб’єкт господарювання не вважається платником акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Водночас у разі здійснення суб’єктом господарювання операцій з фізичного відпуску пального через власні АЗС одночасно для заправки як власної техніки, так і техніки сторонніх організацій, об’єктом оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу є операції з фізичного відпуску для заправки автотранспорту сторонніх організацій.

Лист ДФСУ № 14497/6/99-99-15-03-03-15 від 04.07.2016 р. щодо питань реалізації пального

Контрольовані операції

Податковий орган роз’яснив, що Державні підприємства, які належить до наукових установ, звільняються від сплати до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) у розмірі 75 відсотків.

Лист ДФСУ № 14558/6/99-99-15-02-02-15 від 05.07.2016 р. щодо звільнення державних підприємств, що належать до наукових установ, від сплати до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) у розмірі 75 відсотків

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments