Огляд пенсійного та трудового законодавства за 22.11.2017 – 06.12.2017

Закони

Найбільш обговорюваною подією минулого місяця стало внесення змін до переліку святкових та неробочих днів, які визначені у статті 73 Кодексу законів про працю України. Відтепер українці святкуватимуть Різдво Христове двічі – 7 січня та 25 грудня. Натомість замість 1 і 2 травня Дня міжнародної солідарності трудящих залишився лише один вихідний – 1 травня День праці.

 

Законопроекти

01 грудня 2017 року до Верховної Ради України подано проект Закону про засади національної стратегії збільшення зарплат та пенсій, створення нових робочих місць на 2018 - 2019 роки (Національна стратегія зростання заробітних плат та пенсій, створення нових робочих місць).

Законопроектом пропонується низка заходів з необхідними кроками аби забезпечити зростання мінімальної зарплати до 10 000 грн, а мінімальної пенсії до 5 000 грн. Проектом Закону пропонується прийняти Національну стратегію зростання заробітних плат та пенсій, створення нових робочих місць, яка діятиме протягом двох років, зокрема: підвищення ролі НБУ, як активного учасника економічного розвитку; оптимізація видатків держави; посилення відповідальності за діяльність, пов’язану з ухилянням від сплати податків; введення податку на надприбутки за прогресивною шкалою зі ставкою до 65 % від доходу; запровадження прогресивної шкали сплати єдиного соціального внеску і т. д.

Акти інших органів

Назва акта

Суть

Постанова КМУ від 01 грудня 2017 р. № 910 “Про внесення змін до переліку посад державної служби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці”

Позицію «Група 7. Посади головних спеціалістів державних органів» після слів доповнено словами «головні судові розпорядники», а позицію «Група 8. Посади провідних спеціалістів державних органів» доповнено словами «старші судові розпорядники»

 

Постанова КМУ від 15 листопада 2017 р. № 881 «Про умови оплати праці працівників
 Українського культурного фонду та 
Українського інституту книги»

Постановою затверджено схему посадових окладів працівників Українського культурного фонду та Українського інституту книги; надано право виконавчому директору Українського культурного фонду та директорові Українського інституту книги в межах установленого фонду оплати праці та граничної чисельності працівників установлювати посадові оклади відповідно до затвердженої схеми посадових окладів та надбавки

 

Роз’яснення

Лист Міністерства соціальної політики України № 2688/10/101-17 від 02.11.2017 щодо врахування премій до професійних свят при обчисленні зарплати для забезпечення її мінімального розміру

Частиною другою статті 31 ЗУ «Про оплату праці» визначений вичерпний перелік виплат, які не враховуються при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру. Це доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я, за роботу в нічний та надурочний час, роз'їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Всі інші складові заробітної плати, які не перелічені в частині другій статті 31 Закону, мають враховуватись до мінімальної заробітної плати.

При цьому до святкових дат слід відносити офіційно встановлені в Україні святкові та неробочі дні, професійні свята та пам'ятні дні

 

Попередня стаття Наступна стаття