Огляд пенсійного та трудового законодавства за 18.10.2017 – 06.11.2017

06 Листопада 2017 (0)
Аа Аа

17 жовтня у ВРУ зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» (щодо обмеження максимальної заробітної плати).

У проекті запропоновано внести зміни до статті 94 Кодексу законів про працю, відповідно до яких обмежується максимальний розмір заробітної плати (із урахуванням усіх надбавок, доплат, премій і винагород) для державних підприємств, установ, організацій; державних холдингових компаній;  державних акціонерних товариств та акціонерних товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, частка яких складає не менше 51 відсотка; а також державних службовців та не може перевищувати 60 мінімальних заробітних плат.

Через те, що у законодавстві нашої держави відсутня межа встановлення максимальної заробітної плати, склалась ситуація, за якої одна категорія людей, а це переважна більшість, отримує мінімальну заробітну плату або середню, а інша – у 400 разів більшу. Так, наприклад, керівники деяких державних підприємств ("Укргазвидобування", "Укрзалізниця", «Укрнафта» та інші) та їхні заступники разом із надбавками, преміями отримують від 100 до 400 мінімальних заробітних плат.

Таким чином, планується встановити справедливий розподіл доходів, шляхом державного врегулювання максимального рівня заробітної плати.

 

25 жовтня 2017 року до Верховної Ради України було подано проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування негативних положень "пенсійної реформи".

Основною метою цього законопроекту є встановлення справедливих умов виходу на пенсію в частині відновлення величини оцінки одного року страхового стажу у розмірі 1,35 %, скасування неконституційного підвищення страхового стажу та пенсійного віку, відновлення положень про пенсії за віком на пільгових умовах та за вислугу років, які існували до 2015 року, недопущення зменшення окремих страхових виплат у загальнообов’язковому соціальному страхуванні.

Законопроектом пропонується внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», зокрема:

1) встановити величину оцінки одного року страхового стажу на рівні 1,35 %, а також застосовувати цей коефіцієнт при осучасненні пенсій;

2) встановити право на призначення пенсії за віком після досягнення чоловіками 60 років, жінками – 58 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років;

3) передбачити можливість призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію для чоловіків після досягнення віку 63 років, а для жінок – 61 року;

4) передбачити заборону на зміну умов призначення пенсії в частині підвищення пенсійного віку та збільшення страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком.

Прийняття запропонованого проекту Закону дозволить відновити порушені конституційні права громадян України на пенсійне забезпечення та соціальний захист, які були обмежені у зв’язку з набранням чинності окремими положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

 

05 жовтня було прийнято за основу проект Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо підвищення гарантій соціального захисту вагітних жінок.

Законопроектом пропонується доповнити Кодекс законів про працю України новою статтею 178-1, положеннями якої передбачити право вагітної жінки, яка працює, на скорочення тривалості робочого часу з часу, коли вони стали на облік по вагітності – на одну годину тривалості робочого дня із збереженням середньої заробітної плати.

 

 

Попередня стаття Наступна стаття