Огляд пенсійного та трудового законодавства за 01.04.2019 – 30.04.2019

Законопроекти

На розгляд народним обранцям надійшов проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» (щодо заборони залучення одиноких матерів до нічних, надурочних робіт, робіт у вихідні дні і направлення їх у відрядження) № 10255 від 25.04.2019. У законопроекті пропонується внести відповідні зміни до статей 55 і 176 Кодексу законів про працю України, які  спрямовані на покращення захисту одиноких матерів, що матиме позитивний вплив і на їхніх дітей, враховуючи, що одинокі матері та діти, яких вони утримують і виховують, є однією з найменш захищених категорій громадян України.

Підзаконні НПА

Назва

Суть

Постанова КМУ від 03 квітня 2019 р. № 294 «Про затвердження Порядку направлення педагогічних працівників для роботи у закладах загальної середньої освіти за кордоном, в яких предмети викладаються українською мовою»

 

Документ визначає, зокрема, умови направлення вчителів для роботи у закладах загальної середньої освіти за кордоном, оплати праці, оренди житла та тривалість їх роботи у зазначених закладах.

Реалізація постанови дозволить покращити якість викладання предметів українознавчого циклу в закладах загальної середньої освіти за кордоном та сприятиме вивченню української мови іноземцями

 

 

Постанова КМУ від 03 квітня 2019 р. № 289 «Про грошове забезпечення співробітників Служби судової охорони»

Документом визначено механізм грошового забезпечення співробітників Служби судової охорони, що складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення

Постанова КМУ від 10 квітня 2019 р. № 312 «Про внесення змін до пункту 10 Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану»

 

Згідно з прийнятим документом працівникам функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств за виконання суспільно корисних робіт забезпечуватиметься оплата відповідно до умов оплати праці, встановлених за професією (посадою), на яку їх зараховано, і розмір такої оплати не може бути нижчим від розміру середньої заробітної плати за основним місцем роботи.

Іншим працездатним особам за виконання суспільно корисних робіт у таких умовах забезпечуватиметься оплата відповідно до умов оплати праці, встановлених за професією (посадою), на яку їх зараховано, і розмір такої оплати при виконанні норми праці не може бути нижчим від розміру мінімальної заробітної плати, встановленого на дату нарахування оплати

 

Постанова КМУ від 17 квітня 2019 р. № 337 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві»

 

Документом удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Постановою, зокрема, спрощено процедуру оформлення документів, необхідних для встановлення факторів, що пов’язують нещасний випадок чи захворювання із професійною діяльністю, визначення переліку випадків, які підлягають розслідуванню, встановлення строку давності для розслідування нещасних випадків на виробництві, визначення вимог до санітарно-гігієнічних умов праці, а також функцій і повноважень Держпраці із ведення обліку аварій, нещасних випадків, гострих і хронічних професійних захворювань та отруєнь і причин їх виникнення

 

Постанова КМУ від 17 квітня 2019 р. № 332 «Про упорядкування здійснення компенсаційних виплат в іноземній валюті та оплати інших витрат працівникам дипломатичної служби України, направленим у довготермінове відрядження»

Документ дозволить врегулювати порядок здійснення компенсаційних виплат, у тому числі у дні відпусток, тимчасової непрацездатності, відпочинку, вихідні і святкові дні тощо, забезпечить врегулювати перелік витрат, які відшкодовуються працівнику дипломатичної служби та членам його сім’ї під час направлення та повернення з довготермінового відрядження

 

Постанова КМУ від 17 квітня 2019 р. № 328 «Деякі питання організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього»

 

Урядом урегульовано питання організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.

Електронний реєстр листків непрацездатності формуватиметься як електронна база даних із використанням інформаційної інфраструктури Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що оперуватиме масивами інформації із реєстру застрахованих осіб та наповнюватиметься даними із електронної системи охорони здоров’я eHealth про підтверджені лікарями факти тимчасової непрацездатності осіб через програмне забезпечення медичних інформаційних систем, установлених в закладах охорони здоров’я.

Наявні в Реєстрі дані автоматично передаватимуться інформаційно-телекомунікаційним системам Фонду соціального страхування України, який відповідно до законодавства проводить перевірку обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності.

Для забезпечення спрощення отримання інформації про листки непрацездатності передбачено можливість безпосереднього доступу до реєстру застрахованих осіб і страхувальників через електронні кабінети на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Реєстр формує та веде Пенсійний фонд України, який є володільцем його даних

Постанова КМУ від 17 квітня 2019 р. № 334 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві»

 

Документом урегульовано питання призначення та виплати такої одноразової грошової допомоги у разі смерті особи, звільненої зі строкової військової служби, якщо смерть настала протягом року після звільнення її з військової служби внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, пов’язаних із виконанням обов’язків військової служби або з проходженням військової служби, а також у випадках отримання військовослужбовцем строкової служби, військовозобов’язаним або резервістом захворювання під час виконання ним обов’язків військової служби, що призвело до часткової втрати працездатності без установлення інвалідності (у тому числі у разі звільнення, але не пізніше ніж через три місяці після звільнення

Роз’яснення

 

Лист Міністерства соціальної політики України № 553/0/206-19 від 15.04.2019

 

При укладенні трудового договору з працівником обумовлюється, за якою формою (системою) буде здійснюватися оплата його праці. Зокрема, якщо встановлюється погодинна система оплати праці, то зазначається, яка норма праці встановлюється: годинна або місячна, відповідно до чого буде провадитись оплата – за відпрацьовані години або за місяць.

При почасовій оплаті праці розмір заробітної плати працівників залежить від тарифної ставки (окладу) та кількості відпрацьованого часу, тобто передбачає визначення розміру основної заробітної плати на підставі кількості відпрацьованого робочого часу та кваліфікації працівника.

При почасовій формі оплати праці заробітна плата визначається або за годинною тарифною ставкою, або за кількістю відпрацьованих робочих днів та денними тарифними ставками, або за місячними посадовими окладами.

При цьому посадовий оклад – це, як правило, норма оплати праці за місяць керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців.

Якщо працівником виконано повну місячну норму праці, то йому мають нарахувати оклад, якщо працівником відпрацьовано неповний місяць чи не виконано норму праці, то оклад нараховується пропорційно виконаній нормі праці (часу).

Отже, якщо працівником, якому встановлено посадовий оклад (місячну тарифну ставку), відпрацьовано не повну місячну норму праці, то заробітну плату необхідно розраховувати пропорційно до відпрацьованого часу, а саме виходячи з відпрацьованих днів

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments