Оформляти товарно-транспортні накладні можна буде в довільній формі

11 Березня 2016
Аа Аа

Наказом Міністерства інфраструктури України від 27 січня 2016 року № 26 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 лютого 2016 року) внесено зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14 жовтня 1997 року № 363.

Таким чином, товарно-транспортна накладна може оформлюватись без дотримання форми, наведеної в додатку 7 до Правил, за умови наявності в ній інформації про назву документа, дату і місце його складання, найменування (прізвище, ім'я, по батькові) перевізника та/або експедитора, замовника, вантажовідправника, вантажоодержувача та інших елементів. Зокрема, найменування та кількість вантажу, його основні характеристики та ознаки, які надають можливість однозначно ідентифікувати цей вантаж. Також необхідно вказувати інформацію про автомобіль (марка, модель, тип, реєстраційний номер), причіп/напівпричіп (марка, модель, тип, реєстраційний номер), про пункти навантаження та розвантаження із зазначенням повної адреси. А наприкінці документа – посади, прізвища та підписи відповідальних осіб вантажовідправника, вантажоодержувача, водія та/або експедитора.

Цей Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. При цьому, останній готується до опублікування в «Офіційному віснику України» від 18 березня 2016 року № 20.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments