Оцінювати роботу ДФС за міжнародними стандартами буде німецький фонд GIZ

17 Червня 2016
Аа Аа

Фіскальна служба країни домовилися з німецьким фондом GIZ про здійснення контролю за діяльністю ДФС. Про це повідомив Роман Насіров в інтерв’ю виданню «Голос України». Зокрема, фонд буде досліджувати рівень задоволеності платників податків роботою як центральних органів ДФС, так і регіональних.

«Ми домовилися з німецьким фондом GIZ про здійснення контролю за діяльністю служби. Вони будуть досліджувати рівень задоволеності платників податків роботою ДФС України, у тому числі і регіональних підрозділів», – заявив очільник податкового відомства.

Зауважимо, що ще в квітні Роман Насіров повідомляв у блозі «Лівого берегу» про домовленість з німецьким фондом GIZ щодо здійснення контролю діяльності податкової служби.

«Такий підхід дасть змогу скласти комплексне уявлення про зміни, які відбуваються у службі, побачити картину очима платників податків, визначити напрямки подальшого удосконалення нашої діяльності», – розповів Голова ДФС України.

Довідка TaxLink:

Фонд GIZ (Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) з 1993 року підтримує процес перетворень в Україні за дорученням Федерального Уряду Німеччини і навіть має постійне бюро в Україні з 2009 року.

На сьогодні GIZ працює у 20 населених пунктах України і налічує близько 150 місцевих та міжнародних фахівців, з яких – 25 інтегрованих та реінтегрованих тимчасових фахівців надають підтримку органам державного управління, торговим палатам та середнім підприємствам. 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments